USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Terraza Privada Y Asador En Belen Rosales Apto 300 Medellin Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Terraza Privada Y Asador En Belen Rosales Apto 300

ex. Apartamento Independiente Con Terraza En Belen Cerca A Laureles

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-22
2026-09-23

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

34

Terraza Privada Y Asador En Belen Rosales Apto 300


Το διαμέρισμα Terraza Privada Y Asador En Belen Rosales Apto 300 Μεντεγίν με 3 υπνοδωμάτια απέχει 11 λεπτά με τα πόδια από την Unidad Deportiva Belen. Το διαμέρισμα 85 τ.μ. Έχει τη δυνατότητα να υποδεχτεί 6 άτομα.

Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται σε απόσταση μόλις 10 λεπτών με τα πόδια από τη στάση λεωφορείων Av. 80 La Palma, και παρέχει εύκολη πρόσβαση στον Ζωολογικό Κήπο Santa Fe, που βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ. Το Parque El Poblado απέχει περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το διαμέρισμα Terraza Privada Y Asador En Belen Rosales Apto 300.

Επιπλέον, υπάρχουν σεσουάρ και πετσέτες. Το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεση σας.

Στη διάθεση των επισκεπτών υπάρχουν ψυγείο και γυάλινα σκεύη που βρίσκονται στη μικρή κουζίνα. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στο αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Μεντεγίν Ενρίκε Ολάγια Χερέρα σε 5 λεπτά με το αυτοκίνητο. Οι επισκέπτες μπορούν να χαλαρώσουν στη βεράντα.

  • Αεροδρόμια
  • Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Μεντεγίν Ενρίκε Ολάγια Χερέρα
    3,9 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Επιτρέπονται κατοικίδια
  • Αποθήκευση αποσκευών

Γεύματα και ποτά

  • Στεγνωτήρα

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Παροχές BBQ

Στο δωμάτιο

  • Ταράτσα
  • Τραπέζι φαγητού
  • Πλυντήριο ρούχων
  • LCD TV

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 14:00 έως 22:00
Check-out: έως 12:00
Αριθμός αδείας144940

Συχνές ερωτήσεις

  • Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Terraza Privada Y Asador En Belen Rosales Apto 300;

    Θα χρειαστείτε 25 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Terraza Privada Y Asador En Belen Rosales Apto 300 στο κέντρο της πόλης.
  • Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Terraza Privada Y Asador En Belen Rosales Apto 300;

    Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Terraza Privada Y Asador En Belen Rosales Apto 300 αποτελεί 106$.
  • Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το διαμέρισμα Terraza Privada Y Asador En Belen Rosales Apto 300;

    Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Terraza Privada Y Asador En Belen Rosales Apto 300.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-22
2026-09-23

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Terraza Privada Y Asador En Belen Rosales Apto 300, Κολομβία

741 Calle 31 Apartamento 300, Μεντεγίν, Κολομβία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © medellin-hotels.com

All rights reserved